pieniadze

Zazwyczaj prowadzę bardzo spokojne życie. Rutyna, codzienność, żadnych niespodzianek – tak można podsumować moje życie. Jednakże ostatnio dzieją się jakieś szalone rzeczy. Akurat dzisiaj pod wpływem impulsu postanowiłam coś zmienić w swoim życiu. Wiążą się z tym zwiększone potrzeby finansowe. Mam raczej skromne oszczędności więc pierwsze co przyszło mi na myśl to: kredyt 30 tys. Dlaczego tak?

Nie mam niestety nikogo bliskiego, który posiadał by taką dużą sumę pieniędzy w gotówce i mógłby mi ją pożyczyć niezobowiązująco. Muszę liczyć się z kredytem gotówkowym z banku najlepiej na mały procent. A na co przeznaczę taką kwotę? Wpadłam na pomysł podróży do Stanów Zjednoczonych. Nałogowo oglądam programy podróżnicze oraz kulinarne o tych rejonach. Inni ludzie, jedzenie, kultura, klimat. Nawet pogoda jest lepsza. Więc wizyta w banku jest nieunikniona.

Owszem banki reklamują się kredytami gotówkowymi przez Internet bez wychodzenia z domu jednak to jest za duża kwota jak na taką operację i możliwe, że będzie potrzebna weryfikacja dokumentów. Mowa tu o dowodzie osobistym, umowie o pracę lub zaświadczeniu o zarobkach. Jednakże wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej bo może się okazać, że nasze wpływy – uznania są na tyle pokaźne, że przekonają bank do udzielenia nam takiego produktu jak kredyt 30 tys.

Warto też prześledzić naszą historię kredytową, która posiadamy. Jeżeli terminowo spłacamy raty i nie mamy żadnych zaległości w spłacie to jesteśmy wiarygodni dla banku i pokazujemy, że można nam zaufać. Tacy klienci banku to skarb i wtedy kredyt 30 tys nie stanowi problemu. Zacznijmy zatem przeglądać katalogi biur podróży. Również bardzo pomocne będzie spisanie najlepszych lokali mających w ofercie pyszne amerykańskie hamburgery.

kredyt 30 tys

Skąd w ogóle taka kwota: kredyt 30 tys?

Życie w Stanach Zjednoczonych jest niestety drogie. Oprócz przelotu samolotem, wizy, pieniędzy na transport lokalny ważne, żeby mieć pokaźne kieszonkowe właśnie na takie przyjemności kulinarne. Postanowiłam, że w czasie tej wycieczki nie będę się ograniczać więc liczę na to, że mój bank przychyli się do mojego wniosku. Praktycznie żyję cały czas tym tematem, ale muszę też pamiętać o zagadnieniach bankowych.

W trakcie zawierania umowy o kredyt gotówkowy warto dokładnie przeczytać warunki umowy przed jej podpisaniem. Musimy dowiedzieć się o dokładnej kwocie do spłaty, o okresie trwania umowy, kwocie ubezpieczenia i prowizji. Warto również dowiedzieć się co mamy robić w sytuacjach typu: spóźnienie się z wpłaceniem raty, zaległość trwająca dłużej niż cztery miesiące, wcześniejsza spłata kredytu lub spłata kilku rat za jednym razem.

Nie zawsze jest tak jak nam się na początku wydaje, więc warto zaznajomić się z tymi tematami, żeby później nie było żadnych problemów z realizacją postanowień naszej umowy o kredyt gotówkowy. Kredyt 30 tys to nie mała kwota, więc należy traktować to całkiem poważnie. Takie umowy o kredyt 30 tys mają zazwyczaj kilkanaście stron i są pisane mniejszym drukiem.

Warto dokładnie je przeczytać bo wtedy mamy możliwość przedyskutowania jeszcze warunków umowy oraz wyjaśnienia niejasnych punktów z naszym doradcą finansowym. Stany Zjednoczone czekają a my czekamy na rozpatrzenie naszego wniosku. Jeśli decyzja jest pozytywna, to po podpisaniu umowy kredytowej, kredyt zostanie niezwłocznie uruchomiony i środki zostaną przekazane na nasze konto.

kredyt

A wtedy można już rozglądać się za walizkami oraz ubraniami pasującymi zarówno do Kalifornii jak i do Las Vegas. Jednakże warto liczyć się z tym, że możemy być mniej wiarygodni dla naszego banku i wtedy będzie potrzebny dodatkowy dokument do weryfikacji naszej osoby oraz dochodów, które osiągamy. Zazwyczaj jest to zaświadczenie z zakładu pracy o naszych zarobkach lub wyciąg z konta bankowego jeśli staramy się o kredyt w innym banku niż w tym gdzie mamy rachunek bankowy.

Niestety takie są procedury bankowe, czasami czasochłonne ale nie mamy na to wpływu. Jeśli chcemy dostać kredyt 30 tys najpierw musimy się uwiarygodnić jako klient bezproblemowo spłacający raty i nie posiadający dotychczas żadnych zadłużeń. Jeżeli już donieśliśmy wszystkie dokumenty potwierdzające naszą zdolność kredytową, podpisaliśmy umowę i dostaliśmy pieniądze na konto – jesteśmy najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Stany Zjednoczone czekają na nas z otwartymi rękami. Oczywiście nadal potrzebna jest nam wiza do Stanów Zjednoczonych ale skoro kredyt 30 tys nie był dla nas dużym problemem to ten test także przejdziemy. Trudności tylko nas mobilizują do działania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKredyt 100 tys
Następny artykułPożyczka w banku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here